top of page
Kajaki

Gałkowo leży w widowiskowej okolicy, pełnej czystych jezior i rzek. W swe przejrzyste wody zaprasza też rzeka Krutynia, uznana za jedną z najpiękniejszych rzek Polski.

Proponujemy wraz z firmą "Wodniak" trasy o różnej długości i poziomie trudności.

Oferujemy odebranie spod restauracji i zawiezienie z powrotem po zakończeniu spływu.

Kajaki
Łódki pychówki

Któż to powiedział, że prawdziwą wodną kołysankę usłyszeć można tylko w Wenecji?

Spływ łódką pychówką - to świetna okazja wyciszyć się, znaleźć się bliżej natury lub, na przykład, zrobić kilka niesamowitych zdjęć.

Łódki pychówki
Park dzikich zwierząt
w Kadzidłowie

Park jest idealnym miejscem na wycieczkę z całą rodziną. Podczas zwiedzania można z bliska zobaczyć dzikie zwierzęta, wejść razem z przewodnikiem do niektórych terenów. Park pozwala na kilka godzin dobrej zabawy i zrobienie mnóstwa zdjęć - mieszkańcy Parku niespecjalnie boją się ludzi.Radzimy też odbyć Mazurskie Safari!

Park dzikich zwierząt
w Kadzidłowie
Klasztor starowierców
w Wojnowie

Malowniczo położony nad jeziorem Duś połączonym z rzeką Krutynią klasztor starowierów znajduje się w Wojnowie. Na terenie obiektu mieści się zabytkowy klasztor, cmentarz starowierski, agroturystyka, bar i miejsce do kąpieli. Na życzenie gości może się tam odbyć ognisko nad wodą - z opcją skorzystania z łodzi lub rowerów wodnych.

Klasztor starowierców
w Wojnowie
Park linowy Spychowo
Park linowy Spychowo

Rodzinna zabawa na wysokości 5-10m nad ziemią! Zróżnicowane trasy linowe z przeszkodami, tyrolki, kładki i mnóstwo frajdy - a przy okazji widoki na śliczne krajobrazy mazurskich jezior. Po pokonaniu trasy można odpocząć w Restauracji Stanica i Tawernie Pod Modrzewiem lub kontynuować aktywny wypoczynek poprzez spływ kajakowy Szlakiem Krutyni.

Koniki polskie
w Popielnie

Koniki polskie są jedyną rodzimą, pierwotną rasą koni wywodzącą się bezpośrednio od dzikich tarpanów, których można było spotkać na obszarze dawnej Polski, Litwy i Prus. Rasa koników polskich zagrożona jest wyginięciem - w Popielnie można zwiedzić stację badawczą, gdzie te piękne zwierzęta są hodowane w systemie stajennym oraz rezerwatowym.

Koniki polskie
w Popielnie
Góra Czterech Wiatrów
w Mrągowie

Całorocznie dostępne wyciągi, trasy zjazdowe o różnych stopniach trudności, snowpark oraz szkółka narciarsko-snowboardowa. Na miejscu również wypożyczalnia sprzętu, serwis oraz schronisko, gdzie można po zabawie napić się lub zjeść coś ciepłego.

Góra Czterech Wiatrów
w Mrągowie
Muzeum przyrodnicze
w Krutyni

Muzeum mieści się w zabytkowej stodole mazurskiej w centrum Krutyni i jest częścią Mazurskiego Parku Krajobrazowego. W środku można zapoznać się z bogactwem lokalnej fauny oraz dowiedzieć się po trochu o naturze i historii okolicy. Przy odrobinie szczęścia da się spotkać z bliska spacerującego po terenie bociana!

Muzeum przyrodnicze
w Krutyni
bottom of page