top of page
W puszczy głęboko, pod świerkiem wysokim

Nasza knajpa znajdująca się w historycznym XIX-to wiecznym Dworze Łowczego, jest położona na skraju wspaniałych lasów Puszczy Piskiej – 2 km od rzeki Krutyń uznanej za najpiękniejszą rzekę w Polsce. Znani jesteśmy z dobrej domowej kuchni.  Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dbamy o miłą atmosferę i serdeczną obsługę. Nasi goście to miłośnicy koni, psów i pięknej przyrody Mazur.

Nasza kuchnia jest kontynuacją tradycji kulinarnej „Knajpy u Targowiczan”, która wcześniej mieściła się w Stadninie Koni Państwa Ferenstein. Naszą specjalnością są potrawy regionalne, przygotowane według tradycyjnych przepisów. Przyrządzamy je z naturalnych i świeżych produktów, które doprawiamy ziołami. Serwowane dania dostosowane są do pór roku.

Organizujemy:

  • Imprezy plenerowe (ogniska, kolacje na wodzie);

  • Bankiety na specjalne okazje (wesele, urodziny, etc.);

  • Obsługę kulinarną rajdów konnych, kajakowych lub rowerowych;

  • Integracyjne wyjazdy firmowe...

...i nie tylko.

Przy porannej kawie można poczytać prasę, a wieczorem ogrzać się przy kominku z lampką dobrego wina. Oferujemy Państwu bogaty wybór win.

Kącik dla najmłodszych z zabawkami i książkami na pewno umili czas spędzony w restauracji Waszym dzieciom. Ponadto na piętrze mamy salę kinową, w której możemy wyświetlić dzieciom bajki.

W knajpie

można korzystać z bezprzewodowego dostępu do sieci internet (wireless Wi-Fi).

 

Informujemy, że restauracja od 2015 jest czynna przez cały rok  – 7 dni w tygodniu.

bottom of page