Mazurskie biegówki

Restauracja

Nasza restauracja znajdująca się w historycznym XIX-to wiecznym Dworze Łowczego, jest położona na skraju wspaniałych lasów Puszczy Piskiej – 2 km od rzeki Krutyń uznanej za najpiękniejszą rzekę w Polsce. Znani jesteśmy z dobrej domowej kuchni.  Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dbamy o miłą atmosferę i serdeczną obsługę. Nasi goście to miłośnicy koni, psów i pięknej przyrody Mazur.

Dwór Łowczego 2016r.Kelnerka w restauracji - małeJenisej i Angara na schodach - małeWidok przez okno na salę - małe

Nasza kuchnia jest kontynuacją tradycji kulinarnej „Knajpy u Targowiczan”, która wcześniej mieściła się w Stadninie Koni Państwa Ferenstein. Naszą specjalnością są potrawy regionalne, przygotowane zawsze według tradycyjnych przepisów. Przyrządzamy je z naturalnych i świeżych produktów, które doprawiamy ziołami z własnego ogrodu. Z tego powodu serwowane dania dostosowane są do pór roku.

Sałatka z kurczakiem IIIDSC01562JagodyGrzybyOrganizujemy:

 

wesele1Stol_szwedzkiRemekPrzy porannej kawie można poczytać codzienną prasę (Gazeta Wyborcza, Die Zeit), a wieczorem ogrzać się przy kominku z lampką dobrego wina. Oferujemy Państwu bogaty wybór win.

Kącik dla najmłodszych z zabawkami i książkami na pewno umili czas spędzony w restauracji Waszym dzieciom. Ponadto na piętrze mamy salę kinową, w której możemy wyświetlić dzieciom bajki.

W restauracji można korzystać z bezprzewodowego dostępu do sieci internet (wireless Wi-Fi).

Informujemy, że restauracja od 2015 jest czynna przez cały rok  – 7 dni w tygodniu.

Godziny otwarcia od 1-go października do 1-go kwietnia:

W tygodniu od 11:00 do 19:00.

W weekend  restauracja jest  czynna od 9:00 do przynajmniej 20:00.

Więcej szczegółów na naszym Facebooku.

 

Realizacja: JACKVISION

Facebook