Mazurskie biegówki

Pokoje

W trzech budynkach agroturystycznego gospodarstwa gościnnego znajduje się 10 pokoi (dwu i trzyosobowych) z łazienkami, 3 apartamenty oraz 3 pokoje (dwu i trzyosobowe) z jedną wspólną łazienką. Do dyspozycji gości mamy również drewniany domek z własnym ogródkiem. Pokoje gościnne są zróżnicowane pod względem wielkości z uwagi, iż mieszczą się w trzech budynkach.

Portyka 100

Dom został wybudowany w starym mazurskim stylu, jest repliką leśniczówki z Lisin. Na parterze znajdują się 4 pokoje gościnne z łazienkami, natomiast w przyziemiu dysponujemy 3 pokojami ze wspólną łazienką.

Drugi budynek – stara stodoła z charakterystycznym murem pruskim mieści 6 pokoi dwuosobowych z łazienkami oraz jeden apartament (dwie sypialnie, salon i łazienka).

Portyka 065Trzeci budynek to drewniana chata z użytkowym poddaszem. Na poddaszu mieszczą się 2 apartamenty (każdy ma dwie sypialnie i łazienkę).

We wnętrzach wszystkich budynków został zachowany stary styl, klimat i prostota wsi.

Łóżka w pokojach są ustawione według potrzeb gości – łóżko małżeńskie lub łóżka pojedyncze. Mamy również łóżeczka dziecięce dla najmniejszych pociech.

Portyka 076W pokojach można korzystać z bezprzewodowego dostępu do sieci internet (wireless Wi-Fi).

Pokoje są położone w odległości 150 metrów od restauracji.

Używamy ekologiczny papier toaletowy, gdyż kochamy i szanujemy nasze mazurskie lasy.

Realizacja: JACKVISION

Facebook