Mazurskie biegówki

Obóz tenisowy

W sezonie letnim 2017 zapraszamy do Gałkowa na kameralny obóz rodzinny pt.”Sztuka Tenisa”. Na początku sezonu wakacyjnego mamy dla Was nową bardzo ciekawą propozycję wyjazdu rodzinnego, którego motywem przewodnim jest tenis.  Oferta skierowana jest do rodzin chcących spędzić wakacje w sposób maksymalnie aktywny. Wykwalifikowana kadra instruktorska wraz z scenerią obiektu położonego wśród rozległych lasów, bliskość rzeki Krutyni oraz stadniny Koni Państwa Ferenstein stwarzają wymarzone warunki do urozmaiconych form aktywnego wypoczynku.

Program obozu

Obóz ma charakter rekreacyjny. Uczestnictwo w zaplanowanych zajęciach jest dobrowolne. Realizacja programów sportowych dostosowana jest do oczekiwań uczestników i stopnia ich zaawansowania w poszczególnych dyscyplinach. W czasie zajęć rodziców, dzieci przebywają pod opieką instruktorów lub animatorów, realizując własny program m. in. .

TENIS ZIEMNY

Animacje rodzinne:

Zakwaterowanie

W zależności od potrzeb. Do dyspozycji mamy dwa domki zabytkowe dla rodzin cztero-osobowych oraz pokoje dwu i trzy osobowe.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja (rozpoczynamy kolacją w dzień przyjazdy i kończymy obiadem w dzień wyjazdu). Kuchnia oparta jest na regionalnych produktach. Serwowane dania są połączeniem bogactwa mazurskich smaków, świeżych produktów lokalnych oraz fantazji Szefa Kuchni.

Cena

1800,00 pln dziecko

1950,00 pln osoba dorosła

Cena zawiera: 6 noclegów, śniadania, obiady, kolację, realizację programów sportowo-rekreacyjnych, opiekę kadry trenerskiej i animatorów, podatek VAT. (cena nie zawiera: dojazdu do Gałkowa).

1600,00 pln dziecko

1750,00 pln osoba dorosła

Cena zawiera: 6 noclegów, śniadania, obiady, kolację podatek VAT. (cena nie zawiera: dojazdu do Gałkowa).

1200,00 pln dziecko lub osoba dorosła

Cena zawiera: obiady,  realizację programów sportowo-rekreacyjnych, opiekę kadry trenerskiej i animatorów, podatek VAT. (cena nie zawiera: dojazdu do Gałkowa)

Gwarancja rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości

Realizacja: JACKVISION

Facebook